streda 6. februára 2013

Mary Kate prišla sestra Ashley :)

Každá je z iného setu, takže majú odlišné maľby - hlavne to vidno na maľbe očí. Mary Kate je zo setu "New York Minute" a Ashley zo setu "Senior Year" ( http://www.flickr.com/photos/x_fashionluva_x/4250971506/in/photostream/, http://www.flickr.com/photos/x_fashionluva_x/4250179145/in/photostream/).
Tváre majú tie novšie, kde predstavujú už teenagerky.
Zaujímalo by ma, či sú len tieto dva druhy tvárí - detské a teenagerské (?).

Mary Kate mi prišla vybalená len v originálnych rifliach a tričku s náhrdelníkom. Tričko už zažilo čo to, tak je odložené a teraz má tričko a tenisky po Lole.
Ashley bola originálne zabalená a má kompletné oblečenie aj s topánkami. Oproti Mary Kate má pevnejšie vlásky s béžovým melírom a trocha kratšie (zdá sa že sú saranové, aj prevlasená Lola má taký pevnejší saran).
Fotečky:
Originál tričko.

20 komentárov:

 1. Tak už je tady, super :-) Mary Kate se mi líbí o fousek víc, ale je prima, že jsou sestřičky spolu ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) ja som si tiež myslela že Mary Kate bude krajšia pre mňa, ale teraz sa mi páčia obe.

   Odstrániť
 2. No, mne sa viac páči tiež Mary Kate, keďže máš tú úplne najkrajšiu z nich všetkých.:) Ale Ashley je tiež sympatická. Čo sa týka tvárí, tak podľa mňa sú 2 detské a 2 teen tváre.:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mary Kate je milšia tým úsmevom :) no škoda že nemám tú Ashley zo série od Mary Kate.
   Hm, takže len detské a teen, myslela som si :)

   Odstrániť
 3. Jsou to panenky se zajímavými tvářemi, nevím, která se líbí víc, na některých fotkách ta na jiných zase ta druhá.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne sa už teraz obe páčia :) ale fakt je, že človek si na ne trocha musí zvyknúť :D

   Odstrániť
 4. Jé, tak já vůbec nevím, která je Mary Kate a která Ashley. :-D Líbí se mi více ta se otevřenou pusinkou. Na poslední fotce jí to hrozně sluší. Každopádně je super, že máš obě holky spolu. :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. S otovrenou pusinou je Mary Kate a Ashley je tá druhá :)
   Dlho som čakala na lepšiu cenu na ebay, dosť veľa za ne pýtajú.

   Odstrániť
 5. Gratulujem, Sestry sa už našli:-) Mne sa páčia obidve rovnako. Veľa ich filmov som videla, a na ozajstné Olsenky sa podľa mňa viacej podobá Ashley. Ale to je iba môj názor.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka :) sú vydarené obidve, ja som ich filmy nevidela, mňa zaujali ako bábiky s dobrou podobou a zlatými ksichtíkmi.

   Odstrániť
 6. Podobajú sa aj ked som si myslela že budú úplne mimo s tými tvárami ale páčia sa mi!Ešte by som sa chcela spýtat že kolko BARBIE asi máte? ZUZI

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To som rada :)
   Už ich mám celkom dosť, asi okolo 35. Prepadla som zberateľstvu :D No a toľko ich je aj preto, lebo som zháňala aj tie skôr vyrobené ako boli aktuálne v predaji na barbiecollectore. Teraz mi už tak rýchlo pribúdať nebudú :)

   Odstrániť
 7. 35???Ja mám len 3 ale prirástli mi k srdcu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ak sa možem ešte spýtat...nepoznáte niekoho kto by predával zberatelske Barbie???Ja som pozerali minibazare a nic som nenasla keby ste nieco nasli tak mi poprosim vas odpovedzte.ZUZI

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na mimibazare.cz viac ľudí predáva aj zberateľské, ja som kupovala cez ebay a potom v Dráčiku a Alltoys tiež, tam boli Barbie Basics 001 a 002, teraz v Alltoys dostať Dolls of the World niektoré.Ďalšia stránka je http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=385508, predajca sídli v Prahe. Ešte v odkazoch mám nejakých predajcov aj z Čiech, nie len zahraničných.
   Na mimibazare treba dlhšie hľadať, určite tam sú aj zberateľské barbie. Teraz nemám žiaden link napochytro. Dúfam, že som trocha pomohla :)

   Odstrániť
 9. Áńo pomohla,dakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ja mám bližšie k Ashley, ale, že sú dva druhy tváre viem až teraz. A vôbec netuším akú mám teda ja Ashley s detskou či teen tvárou :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty máš tú mladšiu verziu - dieťa. Podľa očí, nosa - je čapatejší a pier sa to dá rozlíšiť :)

   Odstrániť
  2. ďakujem, vidíš zase som o niečo múdrejšia. Vôbec som o tom nevedela.

   Odstrániť