pondelok 3. novembra 2014

Giselle Live Work Play

Predstavujem vám túto úžasnú Giselle. Obdivovala som ju u Blanky a náhodou som ju objavila na ebay za fajn cenu, len nahú a s rozpustenými vláskami. Ofinu má otrasnú :) a vlásky zvláštnej kvality, ale asi budú saranové. Po umytí schli dosť dlho.
Giselle sa hodí k mojej Holly, Poppy a Darle, veľkostne a aj svojím typom tela.
Teraz pár fotiek v novom kabáte :)


Kocúrik išiel tiež po fotení domov, tak som využila túto situáciu a odfotila ho aj s bábikou :)

17 komentárov:

 1. Gratulujem k ďalšej kočke do IT partičky. Táto Giselle je moja najobľúbenejšia. Je úplne úžasná, veľmi mám rada jej farbu očí. Ako vidím, sleduješ módne trendy, Giselle si ušila presne typ kabátika, ktorý je "in".:-) Krásna práca. Som rada, že vidím aj tvojho malého tigríka. Podobá sa s farbením na nášho Rossa. Len ten má širšiu tváričku:-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Mary :) skúsila som niečo podľa súčasnej módy :) Pre mňa je tiež zo všetkých Giselle najobľúbenejšia. Naozaj sa náš kocúro podobá na Rossa. Ten náš vyzerá, že má väčší čumák a tlamu, ale možno len ešte nie je dosť pribratý. On čo zje, to vylieta po vonku, keď ide na lov :)

   Odstrániť
 2. Moc gratuluji k Giselle. Tato je taková jemná a milá. Ušila jsi jí perfektní kabátek podle poslední módy. Moc jí to sluší. Fotky jsou moc pěkné a kocourek potěšil, i když já mám snad radši tvé dva pejsky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Jitka aj za pochvalu kabátika :) Fenky sa už dlhšie nezapájali do fotenia, nabudúce ich zoberiem so sebou von :)

   Odstrániť
 3. Giselle je krásna, má jemnú tváričku, nádherne modré oči a celkovo nežný výraz. Mne sa páči aj tá ofinka.
  Kabátik je super, pekne skombinovaný a spracovaný do detailov. Ako vidím, kocúrik ti tiež pomáha pri práci fotografa ...
  veľmi pekné fotky sa "vám" podarili :-) Jana T.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Jani :) Ofinku ešte skúsim nejako upraviť, lebo ju chcem odfotiť aj s rozpustenými vláskami. Ďakujem za pochvalu ;)

   Odstrániť
 4. Moc gratuluji!!!Je to krásná Giselle,jedna z nej,tedy z mého pohledu:-)!Má krásné oblečení:-)!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Súhlasím, pre mňa je tiež naj :)

   Odstrániť
 5. Ona je nádherná! Už jsem jí obdivovala na flickru! Její oblečení mě naprosto dostalo! :-) To je tvá práce? :-) Krásné fotky! :-)
  A poslední fotka je pro mne ta nej nej nejlepšííííí! :-) Šárka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Šárka :) Áno, moja práca je kabátik a leginy. Aj kocúrko zapózoval :)

   Odstrániť
 6. Kabátek je úžasný moc se mi líbí :-) sluší ji. Giselle je krásná - Zmrzlinka80

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Katka :) Som rada, že som túto Giselle ubytovala :)

   Odstrániť
 7. Gratuluji k Giselle, je krásná :-) A ten kabát je luxusní. U Tebe se bude mít jako v bavlnce. I když jak vidím tu lítou šelmu, tak nevím nevím. Páni, to už je pořádná čičinta ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Leni ďakujem :) Kocúro má už rok, ešte som zvedavá, keď naberie váhu, aký tiger z neho bude :)

   Odstrániť
 8. Je krásná. Má takový něžný výraz. Musím se připojit k ostatním. Také se mi moc líbí tvůj kabátek. Kdyby jsi někdy měla čas, tak by bylo fajn, kdyby jsi nám přidala střih. To jsem otravná, viď? :-D Já se ke kabátkům a sáčkům nemůžu nějak prokousat. Těch pár pokusů, co jsem měla, se nepovedly úplně tak, jak bych si představovala. Ale snad jednou se zadaří.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Anička :)
   Kabátik je podľa strihu toho ružového, len trošinka rozšírený aj v rukávoch a miesto golierika je stojačik. Strihy kabátikov mám len tie dva. Ale pár iných strihov mám v pláne pridať :)

   Odstrániť
 9. vynikajúci strih, pekné šitie velmi pekne zladené. tinka77 http://tinka77.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť