pondelok 26. decembra 2011

Summer - kabátik a sukňa

Cez Vianoce som úplne vypla od práce a víkendových prerábaní bytu a venovala som sa šitiu a oddychu. Chcela som skúsiť ušiť niečo podľa aktuálnej kolekcie Desigual, tak som sa trocha potrápila :) a vzniklo toto (ako modelka je znova Top model Summer, k týmto farbám s jej vlasmi a odtieňom telíčka veľmi svedčí):


A toto je už originál z katalógu na jeseň/zimu 2011.
Fotky pri lepšom svetle:
14 komentárov:

 1. Tak to je úžasné, nádhera. Ako tubové fashion fever.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Páni, to sis vybrala pěkný oříšek a dokonale sis s ním poradila. Vypadá to vážně skvěle a Summer je pro tuto módu dokonalá! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Andulička - teda to je super modýlek. Hrozně moc se mi líbí to sáčko. A skvěle se ti povedlo i vybrat podobný materiál.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Andulička - teda to je super modýlek. Hrozně moc se mi líbí to sáčko. A skvěle se ti povedlo i vybrat podobný materiál.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ďakujem, inak strih bol improvizácia podľa strihu trička, golier je len strihaný rovno od ramena a zahnutý dovnútra. No a originál kožúška mám už aj ja :) :) ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Naprosto úžasné! K panence se to hodí, i ty culíčky k tomu, sluší jí to. No ale ten obleček, to je prostě paráda:-) Taky jsem si hned vzpomněla na tubovky FF:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vážně nádhera. Značku Desigual mám hrozně ráda, škoda, že jejich oblečení je tak drahé.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Áno škoda, oplatí sa však počkať na výpredaj, alebo u nás majú také látky, že budem mať vlastný originál :) (v pláne mám dve tričká)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krása. Úplne prepracované, tak takúto módu si ja predstavujem pre bábiky:-) Moderné, farebne zladené a dokonalé.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Naprosto dokonalý obleček, hlavne kabátik ma zaujal :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Pááni, nádhera, ty aplikace jsou skvělé, jsi hračička :-) moc se ti model povedl...

  OdpovedaťOdstrániť
 12. teda vím, že jdu s pochvalou opožděně :-(, ale tophle je ádherný a moc povedený outfitek. Kabátek i suknička jsou prostě luxusní. Celkově je to na 1, super!!!

  OdpovedaťOdstrániť