sobota 17. marca 2012

Barbie Loves Bond - Dr. No Barbie - Honey Ryder

Táto bábika predstavuje prvú Bond girl Honey Ryder z prvej Bondovky s názvom Dr. No (1962).Bond girl hrala Ursula Andress, švajčiarska herečka. Zobrazenie Honey Ryder zachytáva scénu z filmu, ako sa vynára z oceánu s mokrými vlasmi a v bielych bikinách s dvoma veľkými mušľami.Tento moment z filmu je považovaný za klasický James Bond okamih a je jedným z najobľúbenejších scén v histórii kinematografie.

Trocha retro štýl:

17 komentárov:

 1. Hneď na prvý pohľad vidieť na Honey, že je to luxusnejšia zberateľská Barbie. Šaty jej pristanú, pekne jej tvarujú postavu. Látka je veľmi zaujímavá, už pri Lupite som na ňu bližšie pozerala:-) Da Vinci moderný look tiež pristane, páči sa mi etno náhrdelník.:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) ďakujem, Honey je asi taký typ ako Marisa, na Barbie sú to zaujímavé tváre.

   Odstrániť
  2. pěkná panenka i šatky

   Odstrániť
 2. Pekne si ich vyobliekala, látka je veľmi pekná a naozaj všestranne využiteľná. Náhrdelník je tiež super. Honey, na mňa pôsobí tak sebavedome. Má veľmi peknú malbu tváre. Na prvej detailnejšej fotke sa mi veľmi páči.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem, inak látku som brala ako náhradu za leopardí vzor, ale je veľmi dobrá s toľkými farbami sa dá super kombinovať :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zohnať látku s drobným leopardím vzorom, vhodným pre bábiky je dosť ťažké. Staršia dcéra má, také legíny, tie by boli super pre bábiky :)

   Odstrániť
  2. Tak keď z nich vyrastie, môžeš ju zobrať pre bábiky :):):)
   Teraz budem znáňať nejakú podobnú na legíny pre Tokidoki, snáď dačo zoženiem.

   Odstrániť
 4. Páni, holkám to ohromně sluší. Šatičky jsou super luxusní a DaVinci v jiném oblečení je opravdu nádherná. Nikdy se jí nemůžu vynadívat.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem.
   DaVinci spolu s Bellou nevestou a Flashdance sú krásne Mackie.

   Odstrániť
 5. nadherne - ja sa s upletom na sijacom stroji nejako nekamaratim - mas to nadherne a precizne usite... sikulka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, tie staršie stroje sú na úplety vynikajúce, s mojím novším strojom je to hrúza.

   Odstrániť
 6. Panečku, vůbec nechápu, kde mi tyhle články unikly! Takový kochání! Nádhera, tahle panenka je překrásná, jednu dobu jsem o ní intenzivně uvažovala:-D Krásně jsi je oblékla, moc ráda jsem se pokochala společnou fotkou. Jak jsou každá úplně jiná a přesto obě dokonalé.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, odporúčam ju :)
   O Honey by človek povedal, že ani nie je Barbie :D

   Odstrániť
 7. Páni, ja sa tiež nemôžem vynadívať, tento Tvoj blog je jeden z tých, na ktorý mám vždy nutkanie sa vrátiť - máme podobný vkus, mňa tiež "berú" práve takéto Barbie, ale nebránim sa ani playline.. Nádhera!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, to som rada :)
   Ja sa tiež rada pozriem na blogy s peknými fotkami zberateľských Barbie, tvorbou nejakého oblečenia a nábytku. Rada sa inšpirujem a potom sama povymýšľam kadečo :)

   Odstrániť
 8. Krásné šaty i tričko. Budu muset konečně začít něco šít :-) Chodím sem moc ráda, ale unikají mi nové články, protože jak to není přímo blog.cz a nové články se mi neavizují, chvíli mi to trvá. Ale o to větší nálož tady najdu :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) diky. Škoda že sa nedajú sledovať všetky blogy takto, ja aj bez avizovania poprechádzam všetky blogy :)

   Odstrániť