utorok 28. februára 2017

A Delicate Bloom...

Z tejto kolekcie fešiek sa mi páčilo viac bábik, najviac Natalia. Väčšina má jemné líčenie, chúďa Elyse sa až stráca na bielom pozadí :)
Ako prvú som kupovala Eugeniu, vzhľadovo je to pre mňa taká typická Eugenia, pohľadom aj farbou vlasov.
Potom som na Flickri videla foto Natalie a Dashi https://www.flickr.com/photos/69643226@N03/29880164235/in/photolist-R2xwJm-pCxa2i-e7h9JW-ij9mVd-oQB5tr-qhJELy-gXRtGa-NmAa39-aNrjN2-gXStdR-ij9M6K-qhKmzo-jozMHL-qRyvZk-bzbThx-Rz2xAK-Rz2xnP-r5qPvp-qMQQmu-p25CyR-pgrnjr-Lb41uL-MwpDPr-pvTfLQ-QtmaeE-Ndch1X-EsBzCp-LqFavJ-KhxmwT-MkWfTs-MkWcYu-MkWgku-L8s4Nr-LhuLEc-LeAb4A-KnPJfk-KkTD8R-LcFamF-KkTyyR-LaaYyE-LaJcoH-LcFs1x-LjsrnX-LcEZCH-Kc4vog-Kvj5Yd-Kvj1rh-9uirif-ah4MU2-ta4rSg/

a tá rozhodla :)
Zatiaľ mám len pár foto, niektoré upravené v mobile, keďže v zime je slabé svetlo.

Eugenia


Dasha

a Natalia (aj s Dashou)

lepšia fotka, keď sa ukázalo slniečko:

 
Tu už všetky oblečené vo vlastnom :)

4 komentáre:

 1. Eugenia je opravdu úchvatná. Viděla jsem ji u Jitky in natura, tak vím o čem mluvím. Nataila je nádherná, jedna z nej a taky taková atypická, protože většinou bývá opálená. No a Dasha byla krásná na promu, ale v reálu mi moc nesedí její oči. Celkově jsou holky krásné všechny :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hej, tie jej oči, ale zas kedy bude Dasha v platinovej blond? tak som ju brala :)
   Ďakujem

   Odstrániť
 2. Pre mňa je najkrajšia Eugenia. Je priam božská. Druhá je Natalia a tretia Dasha, na ktorej sa ani mne nepáčia oči. Celkovo táto tvár nepatrí medzi moje obľúbené.
  Ušila si im opäť krásne outfity. Táto kolekcia sa IT veľmi vydarila.:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, mňa zaujali tentokrát z jednej kolekcie až tri bábiky, to sa nestáva, som rada, že sa mi ich podarilo zohnať. Ďakujem Mary

   Odstrániť