nedeľa 19. februára 2017

Poppy Parker The Camera Loves Her

Ahojte, dlho som na blog nič nepridávala. Mám čo dobiehať :)
Možno tu už málokto zablúdi, ale ak predsa, sem tam nejaký článok pribudne. Fotky som zverejňovala hlavne na Flickri a odtiaľ sa mi ich podarilo zmazať. Väčšinu mám našťastie na blogu.
Tak rýchlo predstavím postupne moje resty.
Táto Poppy sa mi zapáčila hlavne pre tmavšie opálenie a výrazné líčenie oproti mojej prvej Poppyne. Má dlhokánske blond vlásky. Ušila som jej retro mini šaty.3 komentáre:

  1. Ahoj Lenka, som rada, že si opäť po dlhom čase aktívna i tu na blogu. Myslela som si, že už nič nezverejníš.�� Som rada, že som Tvoju zbierku a tvorbu sledovala na Flickri, keďže ju mám rada a obdivujem ju.�� Ďalšia nádherná Poppy do Tvojej zbierky. Ušila si jej krásne retro šaty. A klobúk s bohovskými čižmami sú tiež super.�� Teším sa na ďalšie články s novinkami tu na blogu.��

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásná Popča :-) Vlasy má opravdu nádherné. A ty její kozačky....

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Ahoj Leni. Se mnou je to poslední dobou taky bída. Já sem k Tobě vždycky ráda zavítám a pokochám se krásnými panenkami ve skvělým oblečcích, viz zrovna tady. Tahle Poppy je rozhodně krásná a zajímavá, taky nepůsobí tak sladce, jako většinou POppyny bývají. No a šaty doplněné kytičkovým šperkem mě hned zaujaly ;-)

    OdpovedaťOdstrániť