A trocha ležérnejšie skombinované:
nedeľa 3. marca 2013
Nohavicový kostým pre Best Models On Location: Monte Carlo Barbie Doll
Konečne som dokončila kostýmček pre MC. Sačko je podľa strihu blúzky. Šup fotky:
A trocha ležérnejšie skombinované:
A trocha ležérnejšie skombinované:
Upravené pery
Nedalo mi to. Vyskúšala som upraviť pery Angeliky a Tango Barbie. Teraz sa už Angelika tak nešklebí a Tango má prirodzenejšie pery :)
Vľavo pôvodný výzor, vpravo upravený. Angelika má umyté a preliate vlásky, stále na nich mala tú hmotu. Tango má zas vo vlasoch troška gélu, aby lepšie držali.
Vľavo pôvodný výzor, vpravo upravený. Angelika má umyté a preliate vlásky, stále na nich mala tú hmotu. Tango má zas vo vlasoch troška gélu, aby lepšie držali.
piatok 22. februára 2013
Šperky
Od Aničky som dostala ešte takýto set náušničiek a náhrdelníka (viď Milé maličkosti). Šperky sú také maličké a tak reálne vyzerajú na bábike :). Ako modelku som vybrala moju IT.
streda 6. februára 2013
Mary Kate prišla sestra Ashley :)
Každá je z iného setu, takže majú odlišné maľby - hlavne to vidno na maľbe očí. Mary Kate je zo setu "New York Minute" a Ashley zo setu "Senior Year" ( http://www.flickr.com/photos/x_fashionluva_x/4250971506/in/photostream/, http://www.flickr.com/photos/x_fashionluva_x/4250179145/in/photostream/).
Tváre majú tie novšie, kde predstavujú už teenagerky.
Zaujímalo by ma, či sú len tieto dva druhy tvárí - detské a teenagerské (?).
Mary Kate mi prišla vybalená len v originálnych rifliach a tričku s náhrdelníkom. Tričko už zažilo čo to, tak je odložené a teraz má tričko a tenisky po Lole.
Ashley bola originálne zabalená a má kompletné oblečenie aj s topánkami. Oproti Mary Kate má pevnejšie vlásky s béžovým melírom a trocha kratšie (zdá sa že sú saranové, aj prevlasená Lola má taký pevnejší saran).
Fotečky:
Originál tričko.
Tváre majú tie novšie, kde predstavujú už teenagerky.
Zaujímalo by ma, či sú len tieto dva druhy tvárí - detské a teenagerské (?).
Mary Kate mi prišla vybalená len v originálnych rifliach a tričku s náhrdelníkom. Tričko už zažilo čo to, tak je odložené a teraz má tričko a tenisky po Lole.
Ashley bola originálne zabalená a má kompletné oblečenie aj s topánkami. Oproti Mary Kate má pevnejšie vlásky s béžovým melírom a trocha kratšie (zdá sa že sú saranové, aj prevlasená Lola má taký pevnejší saran).
Fotečky:
Originál tričko.
BB 001 No. 12 a nový kabátik
Nedávno mi po nákupe 3 Barbie Diva a 1 Carnaval z BB 001 pribudla aj 12tka. Najprv som myslela, že sa tiež stane darkyňou tela (pre Shakiru, hoci jej sa hodí skôr odtieň svetlejší), ale ostáva dočasne ako členka mojej zbierky. Maľbu má v poriadku, len vlasy boli úplne zničené tým prešitím. Takže som ju ostrihala a s týmto kratším účesom sa mi zapáčila :)
Kabátik je z látky na kostým pre Monte Carlo, na ten sa už chystám :), ale chcelo sa mi skôr ušiť kabát.
Takže fotky:
Dúfam že čoskoro dokončím veci pre Monte Carlo a čižmy pre červenovlasú Mbili.
Kabátik je z látky na kostým pre Monte Carlo, na ten sa už chystám :), ale chcelo sa mi skôr ušiť kabát.
Takže fotky:
Dúfam že čoskoro dokončím veci pre Monte Carlo a čižmy pre červenovlasú Mbili.
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)























